Sarıyer netelsan diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Sarıyer netelsan diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

kameralı zil sistemleri - Beyoğlu görüntülü diafon - görüntüsüz diafon bağlantı şeması - Beşiktaş audio görüntülü diafon - Zeytinburnu görüntülü diafon - Çatalca Apartman görüntülü diafon - Eyüp nade diafon servisi - Bağcılar audio görüntülü diafon - Sarıyer kameralı diafon servisi - Çekmeköy kameralı kapı zili servis - Esenyurt netelsan diafon servisi - Çatalca Apartman görüntülü diafon fiyatları - Kağıthane audio zil servisi - Beşiktaş apartman görüntülü diafon servisi - Sultangazi netelsan diafon servisi - Büyükçekmece kameralı diafon servisi - Adalar audio kapı zili servisi - Beşiktaş netelsan servis - Çekmeköy audio diafon servisi - Pendik kameralı kapı zili servis -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

GDM 4,3″ Style Touch
GDM 4,3″ Style Touch

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

Basic ET 300
Basic ET 300

Gizliliksiz. Kapı ile konuşma. Kapıcı ile konuşma. Kapı otomatiğini a&cce..

Basic Kameralı Dijital Karma Panel
Basic Kameralı Dijital Karma Panel

Arkası kapanmaya uygun. Tuş takımı ile şifreli kapı açma. Renkli kameralı...

ARA
ARA