Sarıyer diafonlu kapı zili servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Sarıyer diafonlu kapı zili servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Beyoğlu apartman görüntülü diafon servisi - Sancaktepe görüntülü kapı zili servisi - Büyükçekmece görüntülü diafon - Bağcılar kameralı diafon servisi - gizli kamera fiyatları - Bakırköy diafonlu kapı zili servis - diyafon tesisatı nasıl yapılır - Büyükçekmece Apartman görüntülü diafon - Topkapı Apartman görüntülü diafon fiyatları - Küçükçekmece audio zil servisi - Esenler audio diafon servisi - Bağcılar Apartman görüntülü diafon - Gaziosmanpaşa apartman görüntülü diafon servisi - Tuzla audio diafon servisi - Büyükçekmece diafonlu kapı zili servis - Başakşehir Apartman görüntülü diafon - Bakırköy netelsan diafon servisi - Beykoz görüntülü diafon sistemleri - Adalar nade diafon servisi - Gaziosmanpaşa kameralı diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic GDM
Basic GDM

2,5″ veya 3,5″ renkli ekran boyutu. 3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik il..

Basic Kameralı Butonlu Panel
Basic Kameralı Butonlu Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Arkası kapanmaya uygun. Renkli veya si..

GT Renkli
GT Renkli

Güvenlik ile görüşme. Tuş takımı ile daireler arası direkt görüşme. Fotoğr..

4,3″ Görüntülü Villa Kit
4,3″ Görüntülü Villa Kit

2. kapı bağlayabilme özelliği. Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Şubeler..

ARA
ARA