Sarıyer kameralı diafon tamir

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Sarıyer kameralı diafon tamir

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Zeytinburnu diafonlu kapı zili servis - Sultanbeyli diafonlu kapı zili servis - Şişli Apartman görüntülü diafon fiyatları - Çekmeköy Apartman görüntülü diafon fiyatları - Bakırköy Apartman kameralı diafon - Kartal audio diafon servisi - Kağıthane kameralı kapı zili servis - apartman görüntülü diafon sistemleri fiyatları - Esenler netelsan diafon servisi - Bağcılar nade servis - audio görüntülü konuşma sistemleri - Adalar görüntülü diafon - Çatalca Apartman kameralı diafon - Maltepe Apartman kameralı diafon - Esenyurt audio diafon servisi - Sarıyer netelsan kapı zili servisi - Beykoz netelsan servis - Bağcılar kameralı kapı zili servis - Bakırköy audio servis - Şişli apartman görüntülü diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

KD 310 Sesli Diafon Kapıcılı Ses Ayarlı
KD 310 Sesli Diafon Kapıcılı Ses Ayarlı

Ürün Özellikleri

Kademeli Zil Sesi Ayarı
..

Basic Butonlu Panel
Basic Butonlu Panel

Arkası kapanmaya uygun. Tamamı çift sıra butonlu. Fotoselli / fotoselsiz. ..

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ARA
ARA