Sarıyer kameralı diafon tamir

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Sarıyer kameralı diafon tamir

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Silivri nade kapı zili servisi - Avcılar Apartman görüntülü diafon - Zeytinburnu Apartman görüntülü diafon fiyatları - Çekmeköy netelsan diafon servisi - Kadıköy Apartman görüntülü diafon fiyatları - Yenibosna diafonlu kapı zili servis - Sarıyer Apartman görüntülü diafon - Sarıyer netelsan servis - Zeytinburnu görüntülü diafon sistemleri - commax görüntülü diafon fiyatları - Esenler kameralı diafon servisi - Beykoz apartman görüntülü diafon servisi - Tuzla Apartman görüntülü diafon fiyatları - audio diafon bağlantı şeması - Kartal görüntülü diafon sistemleri - Maltepe diafon servisi - Beykoz netelsan diafon servisi - Maltepe görüntülü kapı zili servisi - Gaziosmanpaşa diafon servisi - Pendik netelsan kapı zili servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Basic Kit Zil Panel Altlık
Basic Kit Zil Panel Altlık

Takıldığı her binaya değer katar. Sıva altı montaj yapmanın zor olduğu yüze..

GDL 7″
GDL 7″

Opsiyonel daireler arası görüşme. Opsiyonel Handsfree. 7″ Ekran boyutu. F..

Panel Crea
Panel Crea

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ARA
ARA