Sarıyer kameralı diafon tamir

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Sarıyer kameralı diafon tamir

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Maltepe audio kapı zili servisi - Fatih audio görüntülü diafon - Maltepe Apartman görüntülü diafon fiyatları - Çatalca audio diafon servisi - Çekmeköy görüntülü diafon sistemleri - ikitelli kameralı diafon tamir - Kadıköy audio görüntülü diafon - Şişli netelsan diafon servisi - audıo diafon fiyat listesi - görüntülü zil sistemi fiyatları - Çekmeköy audio servis - Küçükçekmece audio kapı zili servisi - Başakşehir kameralı diafon servisi - Bayrampaşa audio zil servisi - Şile audio kapı zili servisi - Sancaktepe nade diafon servisi - Küçükçekmece netelsan servis - Bahçelievler görüntülü diafon sistemleri - Sultanbeyli görüntülü diafon sistemleri - Şile kameralı diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

1 Buton Kameralı Beyaz Zil Paneli
1 Buton Kameralı Beyaz Zil Paneli

Ürün Özellikleri

Bir Daireli Bus Plus Sistemi Ku..

Konsept FNK 310
Konsept FNK 310

3 kademeli zil sesi ayarı. Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıc..

GT Renkli
GT Renkli

Güvenlik ile görüşme. Tuş takımı ile daireler arası direkt görüşme. Fotoğr..

ARA
ARA