Sarıyer apartman görüntülü diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Sarıyer apartman görüntülü diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Beşiktaş netelsan diafon servisi - Sultanbeyli Apartman görüntülü diafon fiyatları - Büyükçekmece netelsan kapı zili servisi - Adalar nade servis - Küçükçekmece audio kapı zili servisi - Beşiktaş netelsan diafon servisi - Pendik netelsan diafon servisi - Çekmeköy Apartman görüntülü diafon - Fatih görüntülü kapı zili servisi - Sancaktepe Apartman görüntülü diafon fiyatları - Tuzla nade kapı zili servisi - Topkapı Apartman kameralı diafon - Beşiktaş Apartman kameralı diafon - Eyüp apartman görüntülü diafon servisi - Şişli netelsan diafon servisi - Beyoğlu netelsan servis - villa tipi görüntülü diafon fiyatları - Bakırköy kameralı kapı zili servis - Beyoğlu görüntülü kapı zili servisi - Yenibosna kameralı diafon tamir -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic Eko Renkli
Basic Eko Renkli

3 kademeli zil sesi ayarı. 3,5″ renkli ekran boyutu. Güvenlik ile görüşme...

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

7″ Style Touch
7″ Style Touch

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

Basic KD
Basic KD

Kapıcılı veya kapıcısız seçenekleriyle. Türkiye’nin en ekonomik ses ayarlı ..

ARA
ARA