Sarıyer audio servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Sarıyer audio servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Ataşehir kameralı kapı zili servis - Bakırköy Apartman görüntülü diafon fiyatları - netelsan diafon kapı zili fiyatları - Ümraniye nade servis - Bahçelievler Apartman kameralı diafon - Büyükçekmece kameralı diafon tamir - Esenler apartman görüntülü diafon servisi - Silivri Apartman görüntülü diafon fiyatları - Topkapı diafon servisi - Topkapı Apartman görüntülü diafon - Tuzla görüntülü kapı zili servisi - Bakırköy kameralı diafon servisi - Bayrampaşa görüntülü kapı zili servisi - Sancaktepe kameralı diafon servisi - audıo bağlantı şeması - Zeytinburnu Apartman görüntülü diafon - Çekmeköy netelsan diafon servisi - Topkapı görüntülü diafon sistemleri - Sultangazi diafon servisi - Beyoğlu görüntülü kapı zili servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

GDL 7″ Modern
GDL 7″ Modern

Handsfree konuşabilme. Fotoğraf hafızalayabilme. Arayanı engelleme. Alarm..

Panel Crea
Panel Crea

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

GDM 4,3″ Modern
GDM 4,3″ Modern

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile görüşme. Güvenlik ve 2 adet harici..

ET Telefon Villa Kit
ET Telefon Villa Kit

1’li, 2’li, 3’lü ve 4’lü seçenekleriyle. 4 adet paralel şube bağlayabilme. ..

ARA
ARA