Avcılar diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Avcılar diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Şişli Apartman görüntülü diafon fiyatları - Pendik audio görüntülü diafon - Sarıyer Apartman görüntülü diafon fiyatları - Sarıyer apartman görüntülü diafon servisi - Gaziosmanpaşa kameralı diafon servisi - Büyükçekmece netelsan diafon servisi - Bahçelievler nade kapı zili servisi - Küçükçekmece kameralı diafon servisi - güvenlik kamerası fiyatları - Çatalca diafon servisi - Beykoz diafonlu kapı zili servis - Üsküdar kameralı diafon servisi - Beylikdüzü kameralı kapı zili servis - Maltepe nade diafon servisi - Küçükçekmece kameralı kapı zili servis - Büyükçekmece görüntülü diafon - netelsan görüntülü diafon bağlantı şeması - Beylikdüzü görüntülü diafon sistemleri - Sarıyer kameralı diafon tamir - Bakırköy Apartman görüntülü diafon -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Panel City
Panel City

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

GDL 7″ Modern
GDL 7″ Modern

Handsfree konuşabilme. Fotoğraf hafızalayabilme. Arayanı engelleme. Alarm..

Basic ET 300
Basic ET 300

Gizliliksiz. Kapı ile konuşma. Kapıcı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma...

Konsept FNK 310
Konsept FNK 310

3 kademeli zil sesi ayarı. Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıc..

ARA
ARA