Sarıyer görüntülü diafon

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Sarıyer görüntülü diafon

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Adalar netelsan diafon servisi - Esenler kameralı diafon servisi - Arnavutköy nade servis - Güngören görüntülü kapı zili servisi - Ataşehir diafonlu kapı zili servis - Topkapı apartman görüntülü diafon servisi - Beylikdüzü Apartman görüntülü diafon - Bakırköy netelsan diafon servisi - Beyoğlu görüntülü diafon sistemleri - Beyoğlu Apartman görüntülü diafon - Yenibosna audio servis - Topkapı kameralı kapı zili servis - diafon sistemleri bağlantı şeması - Bakırköy audio diafon servisi - Çatalca netelsan diafon servisi - Beylikdüzü diafonlu kapı zili servis - Bağcılar diafon servisi - Kartal audio diafon servisi - Ataşehir Apartman görüntülü diafon - Pendik audio zil servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

7″ Görüntülü Villa Kit
7″ Görüntülü Villa Kit

2. kapı bağlayabilme özelliği. Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Handsfr..

7″ Style Dokunmatik Butonlu
7″ Style Dokunmatik Butonlu

2. kapı bağlayabilme özelliği. Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Handsfr..

Basic ET 300
Basic ET 300

Gizliliksiz. Kapı ile konuşma. Kapıcı ile konuşma. Kapı otomatiğini a&cce..

ARA
ARA