Sarıyer görüntülü diafon

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Sarıyer görüntülü diafon

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Fatih netelsan diafon servisi - Maltepe Apartman görüntülü diafon - Şişli diafonlu kapı zili servis - Topkapı netelsan diafon servisi - Bakırköy kameralı diafon tamir - Gaziosmanpaşa apartman görüntülü diafon servisi - Beşiktaş Apartman görüntülü diafon fiyatları - Bakırköy Apartman kameralı diafon - Zeytinburnu kameralı kapı zili servis - Büyükçekmece görüntülü diafon sistemleri - Beylikdüzü netelsan diafon servisi - Başakşehir nade diafon servisi - Gaziosmanpaşa diafonlu kapı zili servis - kapı diafon sistemleri - Kadıköy audio zil servisi - Fatih audio servis - Adalar görüntülü diafon sistemleri - Silivri audio kapı zili servisi - Şişli görüntülü diafon - Çekmeköy kameralı diafon tamir -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic Kameralı Butonlu Panel
Basic Kameralı Butonlu Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Arkası kapanmaya uygun. Renkli veya si..

GT Renkli
GT Renkli

Güvenlik ile görüşme. Tuş takımı ile daireler arası direkt görüşme. Fotoğr..

Basic KD
Basic KD

Kapıcılı veya kapıcısız seçenekleriyle. Türkiye’nin en ekonomik ses ayarlı ..

Basic Eko Renkli
Basic Eko Renkli

3 kademeli zil sesi ayarı. 3,5″ renkli ekran boyutu. Güvenlik ile görüşme...

ARA
ARA