Sarıyer audio görüntülü diafon

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Sarıyer audio görüntülü diafon

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Çatalca netelsan diafon servisi - Beşiktaş apartman görüntülü diafon servisi - Çatalca kameralı diafon servisi - Bayrampaşa görüntülü diafon sistemleri - Çatalca nade kapı zili servisi - Kadıköy netelsan servis - Zeytinburnu netelsan diafon servisi - audio goruntulu diafon - Maltepe görüntülü diafon sistemleri - Başakşehir audio görüntülü diafon - Sultanbeyli netelsan kapı zili servisi - görüntülü apartman konuşma sistemleri fiyatları - Güngören Apartman kameralı diafon - Arnavutköy görüntülü diafon sistemleri - Fatih netelsan diafon servisi - Sarıyer netelsan kapı zili servisi - Şile Apartman görüntülü diafon fiyatları - Gaziosmanpaşa audio görüntülü diafon - Küçükçekmece nade servis - Sancaktepe kameralı kapı zili servis -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic Çevirme Aparatı
Basic Çevirme Aparatı

Zil paneline 45 derece açı verir. Apartman girişlerinde kolaylık sağlar. I..

Basic Butonlu Panel
Basic Butonlu Panel

Arkası kapanmaya uygun. Tamamı çift sıra butonlu. Fotoselli / fotoselsiz. ..

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Konsept FNK 310
Konsept FNK 310

3 kademeli zil sesi ayarı. Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıc..

ARA
ARA