Silivri diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Silivri diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Gaziosmanpaşa görüntülü diafon sistemleri - Çekmeköy kameralı kapı zili servis - Çekmeköy Apartman görüntülü diafon fiyatları - Beyoğlu Apartman görüntülü diafon - Esenler Apartman kameralı diafon - Sancaktepe audio diafon servisi - Bağcılar görüntülü kapı zili servisi - Kadıköy kameralı diafon tamir - Küçükçekmece kameralı diafon servisi - Ümraniye görüntülü diafon - görüntülü zil fiyatı - Adalar audio görüntülü diafon - Bağcılar audio diafon servisi - Esenler görüntülü diafon sistemleri - ikitelli nade servis - Beylikdüzü kameralı kapı zili servis - Bakırköy görüntülü kapı zili servisi - Bahçelievler netelsan servis - Arnavutköy Apartman görüntülü diafon fiyatları - Ataşehir audio görüntülü diafon -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Konsept FNK 311
Konsept FNK 311

3 kademeli flaş LED ayarı. 3 kademeli zil sesi ayarı. Flaş ledli ilk diafo..

Basic GDM
Basic GDM

2,5″ veya 3,5″ renkli ekran boyutu. 3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik il..

7″ Görüntülü Villa Kit
7″ Görüntülü Villa Kit

2. kapı bağlayabilme özelliği. Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Handsfr..

ARA
ARA