Silivri netelsan diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Silivri netelsan diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Çekmeköy Apartman görüntülü diafon fiyatları - Avcılar Apartman görüntülü diafon - Fatih netelsan diafon servisi - Bayrampaşa audio kapı zili servisi - Kadıköy Apartman görüntülü diafon fiyatları - Bağcılar netelsan diafon servisi - Şişli audio servis - Adalar netelsan servis - Gaziosmanpaşa audio görüntülü diafon - Esenler kameralı kapı zili servis - Sultanbeyli kameralı diafon servisi - Bağcılar Apartman görüntülü diafon fiyatları - Bakırköy audio kapı zili servisi - Kadıköy görüntülü diafon - Sultanbeyli audio diafon servisi - Yenibosna Apartman görüntülü diafon - görüntülü diafon sistemleri bağlantı şeması - Arnavutköy audio diafon servisi - Silivri diafon servisi - görüntülü zil sistemleri fiyat -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

3.5″ Görüntülü Telefon Bus Plus
3.5″ Görüntülü Telefon Bus Plus

Ürün Özellikleri

3.5” Renkli TFT Ekran

7″ Görüntülü Villa Kit
7″ Görüntülü Villa Kit

2. kapı bağlayabilme özelliği. Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Handsfr..

Basic Çevirme Aparatı
Basic Çevirme Aparatı

Zil paneline 45 derece açı verir. Apartman girişlerinde kolaylık sağlar. I..

ARA
ARA