Avcılar audio diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Avcılar audio diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Kadıköy netelsan servis - Zeytinburnu Apartman görüntülü diafon - audio diafon fiyat listesi - Kağıthane görüntülü diafon sistemleri - Küçükçekmece Apartman görüntülü diafon fiyatları - Çekmeköy görüntülü diafon sistemleri - Avcılar kameralı diafon tamir - Bahçelievler diafonlu kapı zili servis - Silivri görüntülü diafon sistemleri - Arnavutköy audio kapı zili servisi - Eyüp audio servis - Kartal Apartman görüntülü diafon - Esenyurt audio görüntülü diafon - Şile audio diafon servisi - Küçükçekmece kameralı kapı zili servis - Şişli Apartman görüntülü diafon fiyatları - apartman konuşma sistemleri - Bağcılar görüntülü kapı zili servisi - Çekmeköy Apartman kameralı diafon - Kadıköy audio görüntülü diafon -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic Kameralı Dijital Karma Panel
Basic Kameralı Dijital Karma Panel

Arkası kapanmaya uygun. Tuş takımı ile şifreli kapı açma. Renkli kameralı...

KGK 150
KGK 150

1 giriş, 4 çıkışı vardır. 1 yönetici + 49 kullanıcı şifresi belirleyebilme...

Konsept Panel Altlık
Konsept Panel Altlık

Takıldığı her binaya değer katar. Sıva altı montaj yapmanın zor olduğu yüze..

Konsept Butonlu Panel
Konsept Butonlu Panel

Arkası kapalı. Fotoselli. Tek sıra butonlu.

ARA
ARA