Silivri nade diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Silivri nade diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Kağıthane audio zil servisi - Gaziosmanpaşa nade diafon servisi - Ümraniye görüntülü diafon tamiri - Gaziosmanpaşa Apartman görüntülü diafon - ikitelli audio zil servisi - Gaziosmanpaşa netelsan diafon servisi - Beykoz audio kapı zili servisi - Güngören görüntülü diafon - Çatalca Apartman görüntülü diafon fiyatları - Arnavutköy netelsan diafon servisi - Kartal audio diafon servisi - Zeytinburnu Apartman kameralı diafon - ikitelli netelsan kapı zili servisi - Sultanbeyli Apartman görüntülü diafon fiyatları - Sancaktepe netelsan diafon servisi - Bağcılar görüntülü diafon sistemleri - Topkapı nade diafon servisi - Başakşehir Apartman görüntülü diafon - Sultangazi Apartman görüntülü diafon fiyatları - Beyoğlu audio görüntülü diafon -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic Kameralı Butonlu Panel
Basic Kameralı Butonlu Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Arkası kapanmaya uygun. Renkli veya si..

Konsept SA Diafon
Konsept SA Diafon

Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıcı ile konuşma. ..

Basic Villa Kit Çevirme Aparatı
Basic Villa Kit Çevirme Aparatı

Zil paneline 45 derece açı verir. Apartman girişlerinde kolaylık sağlar. I..

Basic Eko Renkli
Basic Eko Renkli

3 kademeli zil sesi ayarı. 3,5″ renkli ekran boyutu. Güvenlik ile görüşme...

ARA
ARA