Silivri diafonlu kapı zili servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Silivri diafonlu kapı zili servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Bağcılar netelsan kapı zili servisi - Pendik netelsan kapı zili servisi - Büyükçekmece diafon servisi - Şişli kameralı diafon servisi - Avcılar nade diafon servisi - Bağcılar görüntülü diafon tamiri - Sancaktepe apartman görüntülü diafon servisi - Fatih diafon servisi - Beylikdüzü kameralı diafon tamir - Esenler Apartman görüntülü diafon fiyatları - görüntülü konuşma sistemleri fiyatları - Tuzla diafonlu kapı zili servis - Zeytinburnu netelsan kapı zili servisi - Tuzla nade diafon servisi - Büyükçekmece nade diafon servisi - Sarıyer netelsan kapı zili servisi - Tuzla görüntülü diafon sistemleri - Bağcılar netelsan diafon servisi - Bakırköy Apartman görüntülü diafon - Adalar apartman görüntülü diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

GDL 7″ Modern
GDL 7″ Modern

Handsfree konuşabilme. Fotoğraf hafızalayabilme. Arayanı engelleme. Alarm..

1 Buton Kameralı Zil Paneli
1 Buton Kameralı Zil Paneli

Ürün Özellikleri

Bir Daireli Bus Plus Sistemi Ku..

7″ Dokunmatik Ekranlı IP Zil Paneli (Dokunmatik Ekranlı)
7″ Dokunmatik Ekranlı IP Zil Paneli (Dokunmatik Ekranlı)

Ürün Özellikleri

7” TFT Kapasitif Dokunmat..

ARA
ARA