Silivri apartman görüntülü diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Silivri apartman görüntülü diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Beylikdüzü kameralı kapı zili servis - audio diafon arızaları - Şile Apartman görüntülü diafon - Esenler görüntülü diafon tamiri - Bakırköy kameralı diafon servisi - Şişli nade kapı zili servisi - Topkapı görüntülü diafon sistemleri - Pendik görüntülü diafon sistemleri - Zeytinburnu görüntülü diafon - audio sesli diafon bağlantı şeması - Tuzla Apartman kameralı diafon - Çekmeköy audio kapı zili servisi - ikitelli apartman görüntülü diafon servisi - Çatalca diafonlu kapı zili servis - Şişli kameralı kapı zili servis - Kağıthane netelsan kapı zili servisi - Silivri görüntülü diafon sistemleri - Gaziosmanpaşa nade kapı zili servisi - Topkapı Apartman görüntülü diafon fiyatları - Beylikdüzü görüntülü diafon tamiri -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

3.5″ Görüntülü Telefon Bus Plus
3.5″ Görüntülü Telefon Bus Plus

Ürün Özellikleri

3.5” Renkli TFT Ekran

KGK 150
KGK 150

1 giriş, 4 çıkışı vardır. 1 yönetici + 49 kullanıcı şifresi belirleyebilme...

4.3″ Ekranlı IP Zil Paneli (Dokunmatik Butonlu)
4.3″ Ekranlı IP Zil Paneli (Dokunmatik Butonlu)

Ürün Özellikleri

4.3” TFT Renkli Ekran

ARA
ARA