Silivri audio servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Silivri audio servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Çatalca audio servis - Maltepe netelsan kapı zili servisi - Kartal kameralı diafon tamir - Tuzla kameralı kapı zili servis - Başakşehir audio diafon servisi - Gaziosmanpaşa görüntülü kapı zili servisi - Çatalca görüntülü diafon sistemleri - Şişli Apartman kameralı diafon - Ümraniye netelsan diafon servisi - Zeytinburnu audio kapı zili servisi - Beylikdüzü nade servis - Bayrampaşa audio zil servisi - Fatih audio zil servisi - Adalar diafonlu kapı zili servis - Kartal kameralı kapı zili servis - Bayrampaşa apartman görüntülü diafon servisi - Zeytinburnu Apartman görüntülü diafon fiyatları - Topkapı netelsan servis - Tuzla apartman görüntülü diafon servisi - Bağcılar nade diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

GDM 4,3″ Style Touch
GDM 4,3″ Style Touch

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

GT Renkli
GT Renkli

Güvenlik ile görüşme. Tuş takımı ile daireler arası direkt görüşme. Fotoğr..

Konsept Kameralı Dijital Panel
Konsept Kameralı Dijital Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Arkası kapalı. LCD ekranda gerçek isim..

ARA
ARA