Adalar netelsan kapı zili servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Adalar netelsan kapı zili servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Fatih görüntülü diafon - Kağıthane netelsan diafon servisi - Bahçelievler diafon servisi - multitek görüntülü diafon - Büyükçekmece kameralı kapı zili servis - Şile görüntülü kapı zili servisi - Ataşehir apartman görüntülü diafon servisi - audio görüntülü konuşma sistemleri - Fatih kameralı diafon tamir - Küçükçekmece Apartman görüntülü diafon - Beşiktaş nade diafon servisi - Avcılar audio servis - netelsan diafon kapı zili fiyatları - Silivri diafonlu kapı zili servis - Bahçelievler netelsan diafon servisi - Arnavutköy netelsan kapı zili servisi - Sarıyer kameralı diafon tamir - Başakşehir görüntülü diafon - Esenyurt apartman görüntülü diafon servisi - audio görüntülü diafon en ucuz -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

KGP 200
KGP 200

999 kullanıcı. Kaybolmuş kartı hafızadan silebilme. Kolay kullanıcı tanıml..

GDL 7″ Modern
GDL 7″ Modern

Handsfree konuşabilme. Fotoğraf hafızalayabilme. Arayanı engelleme. Alarm..

Basic Kameralı Dijital Panel
Basic Kameralı Dijital Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. LCD ekranda gerçek isim arama. Tuş tak..

Konsept Butonlu Panel
Konsept Butonlu Panel

Arkası kapalı. Fotoselli. Tek sıra butonlu.

ARA
ARA