Silivri görüntülü diafon sistemleri

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Silivri görüntülü diafon sistemleri

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

diafon nasıl bağlanır - Çatalca kameralı diafon servisi - Esenler netelsan diafon servisi - Çatalca netelsan diafon servisi - Üsküdar görüntülü diafon sistemleri - Tuzla görüntülü kapı zili servisi - audio görüntülü konuşma sistemleri fiyatları - Küçükçekmece nade diafon servisi - görüntülü kapı diafonu - Başakşehir audio servis - Beylikdüzü görüntülü kapı zili servisi - Sancaktepe audio zil servisi - Tuzla Apartman görüntülü diafon - Büyükçekmece nade diafon servisi - Çekmeköy Apartman görüntülü diafon - Pendik netelsan diafon servisi - Sultanbeyli netelsan diafon servisi - Şişli nade diafon servisi - Başakşehir görüntülü kapı zili servisi - Tuzla netelsan diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

7″ Style Touch
7″ Style Touch

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Konsept Butonlu Panel
Konsept Butonlu Panel

Arkası kapalı. Fotoselli. Tek sıra butonlu.

GDL 7
GDL 7"

Opsiyonel daireler arası görüşme. Opsiyonel Handsfree. 7″..

ARA
ARA