Sultanbeyli audio diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Sultanbeyli audio diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Kadıköy audio zil servisi - Avcılar görüntülü diafon tamiri - Şişli nade kapı zili servisi - Topkapı audio görüntülü diafon - Ataşehir görüntülü diafon - Topkapı audio kapı zili servisi - Kartal görüntülü kapı zili servisi - Esenler Apartman görüntülü diafon fiyatları - Güngören Apartman görüntülü diafon fiyatları - Maltepe diafon servisi - görüntülü diafon sistemi - Avcılar netelsan diafon servisi - Kadıköy nade diafon servisi - Büyükçekmece Apartman kameralı diafon - Üsküdar audio görüntülü diafon - commax görüntülü diafon fiyatları - Silivri apartman görüntülü diafon servisi - Esenyurt netelsan diafon servisi - Eyüp audio servis - Gaziosmanpaşa audio görüntülü diafon -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

7″ Görüntülü Villa Kit
7″ Görüntülü Villa Kit

2. kapı bağlayabilme özelliği. Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Handsfr..

Basic Villa Kit Çevirme Aparatı
Basic Villa Kit Çevirme Aparatı

Zil paneline 45 derece açı verir. Apartman girişlerinde kolaylık sağlar. I..

Konsept FNK 310
Konsept FNK 310

3 kademeli zil sesi ayarı. Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıc..

ARA
ARA