Sultanbeyli görüntülü kapı zili servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Sultanbeyli görüntülü kapı zili servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Silivri nade servis - Zeytinburnu görüntülü kapı zili servisi - Avcılar netelsan diafon servisi - görüntülü kamera sistemleri - Sarıyer görüntülü diafon - Adalar Apartman görüntülü diafon - Zeytinburnu netelsan diafon servisi - Beşiktaş audio diafon servisi - Kadıköy audio servis - Zeytinburnu görüntülü diafon sistemleri - Bayrampaşa kameralı kapı zili servis - ikitelli audio zil servisi - Başakşehir audio diafon servisi - audio sa 201 kapıcısız diafon - Pendik apartman görüntülü diafon servisi - Fatih kameralı diafon tamir - Esenler netelsan servis - Bağcılar Apartman görüntülü diafon - Gaziosmanpaşa görüntülü diafon tamiri - audio kapı zili bağlantı şeması -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

7″ Style Dokunmatik Butonlu
7″ Style Dokunmatik Butonlu

2. kapı bağlayabilme özelliği. Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Handsfr..

KD 200 Sesli Diafon (Kapıcısız)
KD 200 Sesli Diafon (Kapıcısız)

Kapıcılı veya kapıcısız seçenekleriyle. Türkiye’nin en ..

Konsept SA Diafon
Konsept SA Diafon

Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıcı ile konuşma. ..

ARA
ARA