Sultanbeyli nade diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Sultanbeyli nade diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Küçükçekmece görüntülü kapı zili servisi - Ataşehir audio diafon servisi - Zeytinburnu audio kapı zili servisi - Bahçelievler kameralı diafon servisi - Adalar Apartman görüntülü diafon fiyatları - Bayrampaşa nade kapı zili servisi - Beşiktaş audio kapı zili servisi - Beyoğlu diafonlu kapı zili servis - Küçükçekmece audio kapı zili servisi - ikitelli görüntülü diafon tamiri - Şişli netelsan diafon servisi - Adalar netelsan diafon servisi - Büyükçekmece Apartman görüntülü diafon - Bahçelievler görüntülü kapı zili servisi - Beylikdüzü Apartman görüntülü diafon fiyatları - Ataşehir netelsan diafon servisi - görüntülü diafon sistemleri hakkında bilgi - Bayrampaşa görüntülü diafon sistemleri - Çatalca görüntülü kapı zili servisi - Beylikdüzü netelsan servis -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Konsept Kameralı Dijital Panel
Konsept Kameralı Dijital Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Arkası kapalı. LCD ekranda gerçek isim..

7″ Görüntülü Villa Kit
7″ Görüntülü Villa Kit

2. kapı bağlayabilme özelliği. Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Handsfr..

Konsept Butonlu Panel
Konsept Butonlu Panel

Arkası kapalı. Fotoselli. Tek sıra butonlu.

Basic Kit Zil Panel Altlık
Basic Kit Zil Panel Altlık

Takıldığı her binaya değer katar. Sıva altı montaj yapmanın zor olduğu yüze..

ARA
ARA