Avcılar audio kapı zili servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Avcılar audio kapı zili servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Bahçelievler görüntülü diafon tamiri - diafonlu kapı zili - Başakşehir kameralı kapı zili servis - Esenler netelsan diafon servisi - Üsküdar Apartman görüntülü diafon fiyatları - ikitelli diafon servisi - Sarıyer Apartman görüntülü diafon - ikitelli görüntülü kapı zili servisi - Gaziosmanpaşa kameralı diafon servisi - Pendik netelsan diafon servisi - görüntülü kapı otomatiği fiyatları - audio bağlantı şemaları - Başakşehir diafonlu kapı zili servis - Sancaktepe nade kapı zili servisi - görüntülü kapı zili sistemleri fiyatları - Topkapı audio görüntülü diafon - Ümraniye netelsan diafon servisi - Maltepe nade diafon servisi - Sultanbeyli diafon servisi - görüntülü kapı diafonu -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic Çevirme Aparatı
Basic Çevirme Aparatı

Zil paneline 45 derece açı verir. Apartman girişlerinde kolaylık sağlar. I..

4,3″ Görüntülü Villa Kit
4,3″ Görüntülü Villa Kit

2. kapı bağlayabilme özelliği. Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Şubeler..

Konsept Butonlu Panel
Konsept Butonlu Panel

Arkası kapalı. Fotoselli. Tek sıra butonlu.

ARA
ARA