Sultanbeyli netelsan servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Sultanbeyli netelsan servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Beylikdüzü netelsan kapı zili servisi - Bayrampaşa görüntülü diafon - Büyükçekmece audio zil servisi - Bağcılar diafonlu kapı zili servis - mas interkom fiyat listesi - Avcılar görüntülü diafon - Esenyurt audio zil servisi - Eyüp diafonlu kapı zili servis - Büyükçekmece netelsan diafon servisi - Bahçelievler kameralı diafon tamir - Fatih netelsan diafon servisi - Beyoğlu Apartman görüntülü diafon fiyatları - Şile görüntülü diafon sistemleri - Kadıköy Apartman görüntülü diafon fiyatları - ikitelli görüntülü diafon sistemleri - Zeytinburnu nade servis - Yenibosna görüntülü diafon sistemleri - Sultangazi diafonlu kapı zili servis - audio görüntülü konuşma sistemleri fiyatları - audio kapı otomatiği bağlantı şeması -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

GDL 7″
GDL 7″

Opsiyonel daireler arası görüşme. Opsiyonel Handsfree. 7″ Ekran boyutu. F..

Konsept Kameralı Dijital Panel
Konsept Kameralı Dijital Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Arkası kapalı. LCD ekranda gerçek isim..

GDL 7″ Modern
GDL 7″ Modern

Handsfree konuşabilme. Fotoğraf hafızalayabilme. Arayanı engelleme. Alarm..

Basic Eko Renkli TT
Basic Eko Renkli TT

3 kademeli zil sesi ayarı. 3,5″ renkli ekran boyutu. Güvenlik ile görüşme...

ARA
ARA