Sultanbeyli görüntülü diafon

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Sultanbeyli görüntülü diafon

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Çatalca Apartman görüntülü diafon fiyatları - Beylikdüzü apartman görüntülü diafon servisi - Eyüp kameralı diafon servisi - Beylikdüzü netelsan kapı zili servisi - diafon markaları - Topkapı görüntülü diafon - Arnavutköy diafon servisi - Şişli görüntülü diafon tamiri - apartman kamera sistemleri - Sarıyer nade kapı zili servisi - Sultangazi nade kapı zili servisi - Güngören Apartman kameralı diafon - Sarıyer netelsan diafon servisi - Bağcılar apartman görüntülü diafon servisi - Şile kameralı kapı zili servis - Ümraniye diafonlu kapı zili servis - Üsküdar kameralı diafon tamir - Esenyurt Apartman görüntülü diafon fiyatları - Çekmeköy görüntülü diafon sistemleri - Beşiktaş görüntülü diafon tamiri -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Konsept Kameralı Dijital Panel
Konsept Kameralı Dijital Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Arkası kapalı. LCD ekranda gerçek isim..

Panel Crea
Panel Crea

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

KD 200 Sesli Diafon (Kapıcısız)
KD 200 Sesli Diafon (Kapıcısız)

Kapıcılı veya kapıcısız seçenekleriyle. Türkiye’nin en ..

Konsept Butonlu Panel
Konsept Butonlu Panel

Arkası kapalı. Fotoselli. Tek sıra butonlu.

ARA
ARA