Sultanbeyli görüntülü diafon

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Sultanbeyli görüntülü diafon

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Sultangazi nade diafon servisi - Kağıthane görüntülü kapı zili servisi - Kartal netelsan servis - Ümraniye audio diafon servisi - Kadıköy nade diafon servisi - Fatih görüntülü diafon tamiri - Bahçelievler Apartman kameralı diafon - Tuzla kameralı diafon servisi - görüntülü zil fiyatları - Bahçelievler kameralı kapı zili servis - Avcılar görüntülü diafon sistemleri - Beyoğlu görüntülü diafon - Zeytinburnu netelsan kapı zili servisi - Bağcılar Apartman görüntülü diafon fiyatları - Bahçelievler audio servis - Güngören kameralı kapı zili servis - Çekmeköy apartman görüntülü diafon servisi - Yenibosna netelsan diafon servisi - Sarıyer audio servis - audio zil panelleri fiyat -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Audio Basic Kameralı Dijital Panel
Audio Basic Kameralı Dijital Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. LCD ekranda ger&cce..

Konsept GDM Gold Tuş Takımlı
Konsept GDM Gold Tuş Takımlı

3 kademeli flaş LED ayarı. 3 kademeli zil sesi ayarı. 3,5″ renkli ekran bo..

ARA
ARA