Sultanbeyli audio görüntülü diafon

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Sultanbeyli audio görüntülü diafon

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Güngören Apartman kameralı diafon - Maltepe görüntülü diafon tamiri - Ataşehir kameralı diafon tamir - Arnavutköy audio diafon servisi - Zeytinburnu nade diafon servisi - Ümraniye netelsan servis - Başakşehir audio diafon servisi - Çatalca görüntülü diafon sistemleri - Küçükçekmece görüntülü diafon - netelsan görüntülü diafon fiyatları - netelsan diafon fiyat - Ataşehir nade kapı zili servisi - Sultanbeyli Apartman görüntülü diafon - Şişli Apartman görüntülü diafon fiyatları - Sultangazi netelsan diafon servisi - Avcılar görüntülü diafon sistemleri - Üsküdar kameralı diafon servisi - Sarıyer görüntülü diafon sistemleri - görüntülü kapı zili fiyatı - Sarıyer kameralı diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

GDL 7″ Modern
GDL 7″ Modern

Handsfree konuşabilme. Fotoğraf hafızalayabilme. Arayanı engelleme. Alarm..

KGP 200
KGP 200

999 kullanıcı. Kaybolmuş kartı hafızadan silebilme. Kolay kullanıcı tanıml..

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Konsept Butonlu Panel
Konsept Butonlu Panel

Arkası kapalı. Fotoselli. Tek sıra butonlu.

ARA
ARA