Sultanbeyli görüntülü diafon sistemleri

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Sultanbeyli görüntülü diafon sistemleri

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

diafon bağlantı şeması - Maltepe görüntülü kapı zili servisi - Ümraniye audio görüntülü diafon - Ataşehir Apartman görüntülü diafon fiyatları - Yenibosna audio görüntülü diafon - Esenler Apartman görüntülü diafon - Çekmeköy kameralı kapı zili servis - audio diafon servisi - Bahçelievler netelsan diafon servisi - Kağıthane netelsan diafon servisi - Sancaktepe audio zil servisi - Sancaktepe nade diafon servisi - Büyükçekmece Apartman görüntülü diafon fiyatları - Eyüp Apartman görüntülü diafon fiyatları - Arnavutköy Apartman kameralı diafon - Büyükçekmece görüntülü diafon - Beylikdüzü audio zil servisi - Kadıköy Apartman kameralı diafon - Sancaktepe netelsan diafon servisi - Sancaktepe netelsan servis -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic Villa Kit Çevirme Aparatı
Basic Villa Kit Çevirme Aparatı

Zil paneline 45 derece açı verir. Apartman girişlerinde kolaylık sağlar. I..

Basic Eko Renkli
Basic Eko Renkli

3 kademeli zil sesi ayarı. 3,5″ renkli ekran boyutu. Güvenlik ile görüşme...

Basic KD
Basic KD

Kapıcılı veya kapıcısız seçenekleriyle. Türkiye’nin en ekonomik ses ayarlı ..

Basic GDM
Basic GDM

2,5″ veya 3,5″ renkli ekran boyutu. 3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik il..

ARA
ARA