Sultangazi kameralı diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Sultangazi kameralı diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Sultanbeyli görüntülü kapı zili servisi - Topkapı kameralı diafon tamir - Eyüp nade kapı zili servisi - Sultangazi kameralı kapı zili servis - Çekmeköy Apartman görüntülü diafon - görüntülü megafon fiyatları - Sancaktepe kameralı diafon servisi - Kadıköy görüntülü diafon sistemleri - Sultangazi audio görüntülü diafon - Bayrampaşa Apartman görüntülü diafon fiyatları - Çatalca görüntülü diafon tamiri - Silivri kameralı diafon servisi - Sultangazi Apartman görüntülü diafon fiyatları - Çekmeköy görüntülü diafon tamiri - Beşiktaş görüntülü diafon tamiri - Avcılar Apartman görüntülü diafon - Ümraniye audio zil servisi - Fatih apartman görüntülü diafon servisi - ikitelli kameralı diafon tamir - ikitelli görüntülü diafon -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Konsept FT 301
Konsept FT 301

Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıcı ile konuşma. Gizlilikli. ..

Basic KD
Basic KD

Kapıcılı veya kapıcısız seçenekleriyle. Türkiye’nin en ekonomik ses ayarlı ..

GDM 4,3″ Modern
GDM 4,3″ Modern

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile görüşme. Güvenlik ve 2 adet harici..

Konsept FNK 311
Konsept FNK 311

3 kademeli flaş LED ayarı. 3 kademeli zil sesi ayarı. Flaş ledli ilk diafo..

ARA
ARA