Avcılar nade kapı zili servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Avcılar nade kapı zili servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Güngören kameralı kapı zili servis - Gaziosmanpaşa kameralı diafon tamir - Tuzla görüntülü kapı zili servisi - Bağcılar Apartman kameralı diafon - Topkapı görüntülü diafon - Kadıköy apartman görüntülü diafon servisi - Yenibosna netelsan servis - Şişli Apartman kameralı diafon - Gaziosmanpaşa diafonlu kapı zili servis - Ataşehir görüntülü diafon sistemleri - Zeytinburnu kameralı diafon tamir - Çekmeköy netelsan diafon servisi - görüntülü zil sistemleri - diyafon tesisatı nasıl yapılır - Kağıthane netelsan kapı zili servisi - Yenibosna görüntülü diafon tamiri - Sancaktepe kameralı kapı zili servis - Şişli kameralı diafon tamir - Maltepe görüntülü kapı zili servisi - Büyükçekmece audio servis -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic ET 300
Basic ET 300

Gizliliksiz. Kapı ile konuşma. Kapıcı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma...

Konsept FNK 311
Konsept FNK 311

3 kademeli flaş LED ayarı. 3 kademeli zil sesi ayarı. Flaş ledli ilk diafo..

Basic GDM
Basic GDM

2,5″ veya 3,5″ renkli ekran boyutu. 3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik il..

Basic FNK Dijital Diafon
Basic FNK Dijital Diafon

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile konuşma. Kapı ile konuşma. Kapı o..

ARA
ARA