Sultangazi netelsan servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Sultangazi netelsan servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Gaziosmanpaşa nade diafon servisi - Başakşehir kameralı kapı zili servis - Büyükçekmece audio diafon servisi - Ataşehir audio görüntülü diafon - Sultangazi görüntülü diafon tamiri - Çekmeköy apartman görüntülü diafon servisi - Yenibosna kameralı kapı zili servis - Maltepe audio servis - Çekmeköy Apartman görüntülü diafon fiyatları - Sancaktepe görüntülü kapı zili servisi - Beyoğlu nade servis - Sarıyer görüntülü diafon - Adalar nade servis - Silivri Apartman görüntülü diafon fiyatları - Esenler görüntülü diafon sistemleri - Topkapı görüntülü diafon - Beşiktaş kameralı kapı zili servis - Silivri netelsan servis - Gaziosmanpaşa Apartman görüntülü diafon fiyatları - audio görüntülü diafon sistemleri fiyatları -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Konsept FNK 311
Konsept FNK 311

3 kademeli flaş LED ayarı. 3 kademeli zil sesi ayarı. Flaş ledli ilk diafo..

Basic Eko Renkli
Basic Eko Renkli

3 kademeli zil sesi ayarı. 3,5″ renkli ekran boyutu. Güvenlik ile görüşme...

Basic Eko Renkli TT
Basic Eko Renkli TT

3 kademeli zil sesi ayarı. 3,5″ renkli ekran boyutu. Güvenlik ile görüşme...

ARA
ARA