Sultangazi görüntülü diafon sistemleri

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Sultangazi görüntülü diafon sistemleri

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Bayrampaşa audio servis - görüntülü kapı zili fiyatı - Maltepe Apartman görüntülü diafon fiyatları - Esenler görüntülü diafon sistemleri - Topkapı Apartman görüntülü diafon fiyatları - Çatalca Apartman görüntülü diafon - Yenibosna apartman görüntülü diafon servisi - Sancaktepe Apartman görüntülü diafon - Sultanbeyli Apartman görüntülü diafon fiyatları - Şişli kameralı diafon tamir - Çatalca apartman görüntülü diafon servisi - Büyükçekmece audio servis - Beşiktaş netelsan servis - Üsküdar kameralı diafon tamir - Pendik kameralı kapı zili servis - Silivri netelsan kapı zili servisi - Silivri Apartman görüntülü diafon fiyatları - audio diafon bağlantı şeması - apartman diafon fiyatları - Başakşehir netelsan diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic ET 300
Basic ET 300

Gizliliksiz. Kapı ile konuşma. Kapıcı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma...

Basic Çevirme Aparatı
Basic Çevirme Aparatı

Zil paneline 45 derece açı verir. Apartman girişlerinde kolaylık sağlar. I..

GDM 4,3″ Klasik
GDM 4,3″ Klasik

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile konuşma. Güvenlik ve 2 ..

GT Renkli
GT Renkli

Güvenlik ile görüşme. Tuş takımı ile daireler arası direkt görüşme. Fotoğr..

ARA
ARA