Şile diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Şile diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

audio apartman konuşma sistemleri - Büyükçekmece apartman görüntülü diafon servisi - Sancaktepe audio kapı zili servisi - Eyüp audio servis - Şile netelsan kapı zili servisi - Çekmeköy görüntülü diafon sistemleri - Beykoz apartman görüntülü diafon servisi - Sancaktepe netelsan kapı zili servisi - Sarıyer nade kapı zili servisi - görüntülü kapı telefonları - Tuzla görüntülü diafon sistemleri - kameralı zil sistemleri fiyatları - Avcılar görüntülü kapı zili servisi - diafonlu kapı zili - ikitelli netelsan kapı zili servisi - Bakırköy diafon servisi - Şile kameralı diafon servisi - Arnavutköy kameralı diafon tamir - görüntülü diafon sistemi fiyatları - Ataşehir görüntülü diafon tamiri -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic Kameralı Dijital Panel
Basic Kameralı Dijital Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. LCD ekranda gerçek isim arama. Tuş tak..

KGP 200
KGP 200

999 kullanıcı. Kaybolmuş kartı hafızadan silebilme. Kolay kullanıcı tanıml..

Konsept Butonlu Panel
Konsept Butonlu Panel

Arkası kapalı. Fotoselli. Tek sıra butonlu.

Konsept FT 301
Konsept FT 301

Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıcı ile konuşma. Gizlilikli. ..

ARA
ARA