Şile diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Şile diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Silivri görüntülü diafon tamiri - Sancaktepe netelsan diafon servisi - Esenler netelsan diafon servisi - Şile görüntülü diafon - Bağcılar netelsan diafon servisi - Küçükçekmece kameralı kapı zili servis - Bayrampaşa diafon servisi - Adalar audio diafon servisi - Bağcılar audio zil servisi - görüntülü megafon fiyatları - Gaziosmanpaşa nade kapı zili servisi - Büyükçekmece netelsan diafon servisi - Kartal Apartman kameralı diafon - Bakırköy audio zil servisi - Bayrampaşa netelsan servis - Bakırköy diafon servisi - görüntülü zil sistemleri fiyat - Sultangazi görüntülü kapı zili servisi - Esenler nade diafon servisi - Esenler diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Audio Basic Kameralı Dijital Panel
Audio Basic Kameralı Dijital Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. LCD ekranda ger&cce..

4.3″ Ekranlı IP Zil Paneli (Mekanik Butonlu)
4.3″ Ekranlı IP Zil Paneli (Mekanik Butonlu)

Ürün Özellikleri

4.3” TFT Renkli Ekran

ARA
ARA