Şile audio diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Şile audio diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Başakşehir görüntülü diafon - Bahçelievler netelsan diafon servisi - Sultanbeyli kameralı diafon servisi - Adalar audio görüntülü diafon - Üsküdar nade kapı zili servisi - audio görüntülü kapı zili - audio görüntülü diafon fiyat listesi - Beşiktaş Apartman kameralı diafon - Silivri görüntülü diafon tamiri - Beşiktaş Apartman görüntülü diafon - Pendik Apartman kameralı diafon - Beşiktaş Apartman görüntülü diafon fiyatları - Bayrampaşa Apartman görüntülü diafon fiyatları - Ümraniye audio diafon servisi - Esenyurt kameralı diafon tamir - Maltepe netelsan kapı zili servisi - Çatalca netelsan servis - Üsküdar görüntülü diafon tamiri - Bayrampaşa Apartman kameralı diafon - Küçükçekmece görüntülü kapı zili servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

GT Renkli
GT Renkli

Güvenlik ile görüşme. Tuş takımı ile daireler arası direkt görüşme. Fotoğr..

GDM 4,3″ Style Touch
GDM 4,3″ Style Touch

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

GDL 7″ Modern
GDL 7″ Modern

Handsfree konuşabilme. Fotoğraf hafızalayabilme. Arayanı engelleme. Alarm..

Konsept Butonlu Panel
Konsept Butonlu Panel

Arkası kapalı. Fotoselli. Tek sıra butonlu.

ARA
ARA