Şile netelsan diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Şile netelsan diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Sultanbeyli Apartman kameralı diafon - Şile audio kapı zili servisi - Zeytinburnu audio diafon servisi - Zeytinburnu apartman görüntülü diafon servisi - Beylikdüzü Apartman kameralı diafon - Adalar Apartman görüntülü diafon - Sarıyer audio görüntülü diafon - Beykoz Apartman görüntülü diafon fiyatları - Ümraniye görüntülü diafon tamiri - kameralı diafon fiyatları - Beykoz kameralı kapı zili servis - Şile görüntülü diafon sistemleri - Başakşehir netelsan diafon servisi - Ümraniye Apartman kameralı diafon - Yenibosna audio zil servisi - Tuzla diafonlu kapı zili servis - Sultanbeyli Apartman görüntülü diafon fiyatları - goruntulu diafon fiyatlari - Bağcılar netelsan servis - Büyükçekmece kameralı kapı zili servis -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

KGK 150
KGK 150

1 giriş, 4 çıkışı vardır. 1 yönetici + 49 kullanıcı şifresi belirleyebilme...

7″ Style Dokunmatik Buton
7″ Style Dokunmatik Buton

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

Basic GDM Tuş Takımlı
Basic GDM Tuş Takımlı

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile görüşme. Güvenlik ve 2 adet harici..

ARA
ARA