Şile netelsan diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Şile netelsan diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Kağıthane Apartman görüntülü diafon fiyatları - Maltepe nade kapı zili servisi - Arnavutköy Apartman görüntülü diafon fiyatları - Yenibosna kameralı diafon servisi - Maltepe görüntülü diafon sistemleri - Tuzla görüntülü diafon sistemleri - Bakırköy kameralı diafon servisi - Adalar görüntülü diafon - Avcılar kameralı diafon servisi - Bayrampaşa Apartman kameralı diafon - Zeytinburnu audio görüntülü diafon - Bahçelievler kameralı diafon servisi - Beylikdüzü netelsan diafon servisi - Sultanbeyli audio kapı zili servisi - görüntülü kapı zilleri - Bayrampaşa görüntülü kapı zili servisi - Esenler audio diafon servisi - Küçükçekmece Apartman görüntülü diafon fiyatları - Ataşehir Apartman kameralı diafon - görüntülü zil sistemleri -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

GDL 7″ Modern
GDL 7″ Modern

Handsfree konuşabilme. Fotoğraf hafızalayabilme. Arayanı engelleme. Alarm..

Konsept Lüx Kameralı Dijital Panel
Konsept Lüx Kameralı Dijital Panel

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Basic Çevirme Aparatı
Basic Çevirme Aparatı

Zil paneline 45 derece açı verir. Apartman girişlerinde kolaylık sağlar. I..

GT Renkli
GT Renkli

Güvenlik ile görüşme. Tuş takımı ile daireler arası direkt görüşme. Fotoğr..

ARA
ARA