Şile kameralı diafon tamir

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Şile kameralı diafon tamir

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Güngören netelsan diafon servisi - Sarıyer apartman görüntülü diafon servisi - Beylikdüzü audio görüntülü diafon - Beyoğlu Apartman görüntülü diafon - Fatih Apartman görüntülü diafon fiyatları - Ümraniye görüntülü kapı zili servisi - Çekmeköy kameralı kapı zili servis - gizli kamera fiyatları - Çatalca nade servis - Esenyurt kameralı diafon servisi - Kağıthane nade kapı zili servisi - Çekmeköy kameralı diafon servisi - Sultanbeyli audio servis - Ataşehir audio zil servisi - Küçükçekmece Apartman görüntülü diafon fiyatları - Küçükçekmece Apartman görüntülü diafon - Çekmeköy görüntülü kapı zili servisi - Silivri kameralı diafon servisi - kamera sistemleri fiyatları - Beyoğlu görüntülü kapı zili servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic Kit Zil Panel Altlık
Basic Kit Zil Panel Altlık

Takıldığı her binaya değer katar. Sıva altı montaj yapmanın zor olduğu yüze..

Panel Crea
Panel Crea

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Audio Basic Kameralı Dijital Panel
Audio Basic Kameralı Dijital Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. LCD ekranda ger&cce..

Konsept Butonlu Panel
Konsept Butonlu Panel

Arkası kapalı. Fotoselli. Tek sıra butonlu.

ARA
ARA