Şile audio zil servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Şile audio zil servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Çekmeköy audio kapı zili servisi - Maltepe netelsan kapı zili servisi - Sancaktepe audio zil servisi - Beylikdüzü diafonlu kapı zili servis - Beyoğlu kameralı diafon servisi - Bahçelievler kameralı kapı zili servis - Ataşehir Apartman kameralı diafon - Çatalca netelsan diafon servisi - Esenyurt netelsan diafon servisi - Maltepe audio görüntülü diafon - kameralı zil sistemi fiyatları - Ümraniye kameralı diafon servisi - Topkapı görüntülü diafon sistemleri - Beylikdüzü netelsan diafon servisi - Beyoğlu Apartman kameralı diafon - Şişli apartman görüntülü diafon servisi - Üsküdar netelsan kapı zili servisi - Beylikdüzü görüntülü diafon sistemleri - Sancaktepe görüntülü kapı zili servisi - Güngören nade diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic Eko Renkli TT
Basic Eko Renkli TT

3 kademeli zil sesi ayarı. 3,5″ renkli ekran boyutu. Güvenlik ile görüşme...

SA 301 Sesli Diafon (Kapıcılı)
SA 301 Sesli Diafon (Kapıcılı)

Ürün Özellikleri

Kapı ile Konuşma
Kapıcı ..

4.3″ Ekranlı IP Zil Paneli (Mekanik Butonlu)
4.3″ Ekranlı IP Zil Paneli (Mekanik Butonlu)

Ürün Özellikleri

4.3” TFT Renkli Ekran

ARA
ARA