Şile audio zil servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Şile audio zil servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Maltepe görüntülü kapı zili servisi - Sultangazi nade diafon servisi - Bayrampaşa görüntülü diafon - Kadıköy kameralı kapı zili servis - Üsküdar audio servis - görüntülü diafon markaları - Sancaktepe audio diafon servisi - Kadıköy kameralı diafon servisi - ikitelli nade diafon servisi - Eyüp Apartman kameralı diafon - Büyükçekmece görüntülü diafon tamiri - Adalar Apartman görüntülü diafon - Başakşehir görüntülü diafon sistemleri - Gaziosmanpaşa kameralı kapı zili servis - Büyükçekmece netelsan diafon servisi - Arnavutköy netelsan diafon servisi - Yenibosna netelsan diafon servisi - Zeytinburnu görüntülü kapı zili servisi - Zeytinburnu netelsan diafon servisi - Gaziosmanpaşa kameralı diafon tamir -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic ET 300
Basic ET 300

Gizliliksiz. Kapı ile konuşma. Kapıcı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma...

Konsept FNK 311
Konsept FNK 311

3 kademeli flaş LED ayarı. 3 kademeli zil sesi ayarı. Flaş ledli ilk diafo..

Konsept Panel Altlık
Konsept Panel Altlık

Takıldığı her binaya değer katar. Sıva altı montaj yapmanın zor olduğu yüze..

Basic Kameralı Dijital Panel
Basic Kameralı Dijital Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. LCD ekranda gerçek isim arama. Tuş tak..

ARA
ARA