Şile apartman görüntülü diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Şile apartman görüntülü diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Kağıthane nade servis - Adalar audio diafon servisi - Zeytinburnu audio diafon servisi - Büyükçekmece görüntülü kapı zili servisi - Arnavutköy Apartman görüntülü diafon fiyatları - Üsküdar kameralı diafon servisi - Yenibosna nade kapı zili servisi - Ataşehir nade kapı zili servisi - Eyüp Apartman kameralı diafon - Küçükçekmece Apartman görüntülü diafon fiyatları - Adalar Apartman görüntülü diafon fiyatları - Şişli netelsan diafon servisi - Zeytinburnu audio görüntülü diafon - Şişli Apartman kameralı diafon - görüntülü zil sistemi - Esenyurt Apartman kameralı diafon - Küçükçekmece netelsan diafon servisi - Ümraniye Apartman görüntülü diafon fiyatları - Beyoğlu nade kapı zili servisi - Ataşehir Apartman görüntülü diafon fiyatları -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

GDL 7″ Modern
GDL 7″ Modern

Handsfree konuşabilme. Fotoğraf hafızalayabilme. Arayanı engelleme. Alarm..

Panel City
Panel City

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Basic Eko Renkli TT
Basic Eko Renkli TT

3 kademeli zil sesi ayarı. 3,5″ renkli ekran boyutu. Güvenlik ile görüşme...

7″ Style Touch
7″ Style Touch

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

ARA
ARA