Şile nade servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Şile nade servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Beyoğlu netelsan servis - Yenibosna diafon servisi - Silivri apartman görüntülü diafon servisi - Adalar Apartman görüntülü diafon fiyatları - Bayrampaşa audio servis - Küçükçekmece audio görüntülü diafon - görüntüsüz diafon sistemleri - Gaziosmanpaşa audio kapı zili servisi - Çekmeköy netelsan kapı zili servisi - audio kapı zili bağlantı şeması - audio şifreli kapı otomatiği - Beylikdüzü audio kapı zili servisi - Sultangazi kameralı diafon tamir - Kartal kameralı kapı zili servis - Avcılar görüntülü kapı zili servisi - Şişli görüntülü kapı zili servisi - Başakşehir audio diafon servisi - Kağıthane Apartman görüntülü diafon - Bakırköy kameralı diafon servisi - Fatih görüntülü diafon sistemleri -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Basic KD
Basic KD

Kapıcılı veya kapıcısız seçenekleriyle. Türkiye’nin en ekonomik ses ayarlı ..

Konsept Panel Altlık
Konsept Panel Altlık

Takıldığı her binaya değer katar. Sıva altı montaj yapmanın zor olduğu yüze..

GDL 7″ Modern
GDL 7″ Modern

Handsfree konuşabilme. Fotoğraf hafızalayabilme. Arayanı engelleme. Alarm..

ARA
ARA