Şile nade servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Şile nade servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Bağcılar Apartman kameralı diafon - Küçükçekmece apartman görüntülü diafon servisi - Zeytinburnu audio kapı zili servisi - Kadıköy görüntülü diafon sistemleri - Arnavutköy netelsan servis - Başakşehir Apartman görüntülü diafon - Başakşehir görüntülü diafon sistemleri - Sultangazi görüntülü diafon sistemleri - Adalar nade diafon servisi - Eyüp kameralı diafon servisi - Bahçelievler nade kapı zili servisi - Eyüp görüntülü kapı zili servisi - ev alarm sistemleri fiyatları - Sarıyer netelsan diafon servisi - Bahçelievler netelsan diafon servisi - audio bağlantı şemaları - Küçükçekmece Apartman görüntülü diafon fiyatları - Güngören görüntülü diafon sistemleri - netelsan görüntülü diafon fiyatları - Ümraniye nade kapı zili servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic GDM Tuş Takımlı
Basic GDM Tuş Takımlı

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile görüşme. Güvenlik ve 2 adet harici..

GT Renkli
GT Renkli

Güvenlik ile görüşme. Tuş takımı ile daireler arası direkt görüşme. Fotoğr..

Konsept FNK 310
Konsept FNK 310

3 kademeli zil sesi ayarı. Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıc..

KGP 200
KGP 200

999 kullanıcı. Kaybolmuş kartı hafızadan silebilme. Kolay kullanıcı tanıml..

ARA
ARA