Avcılar diafonlu kapı zili servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Avcılar diafonlu kapı zili servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Şile görüntülü diafon sistemleri - Topkapı Apartman görüntülü diafon - Bağcılar Apartman görüntülü diafon fiyatları - Sancaktepe görüntülü diafon - Güngören görüntülü kapı zili servisi - Pendik Apartman görüntülü diafon fiyatları - Bahçelievler Apartman görüntülü diafon fiyatları - Ataşehir kameralı diafon tamir - mas interkom fiyat listesi - Büyükçekmece kameralı diafon tamir - Büyükçekmece görüntülü diafon - Sultangazi Apartman kameralı diafon - Kadıköy audio servis - Kartal görüntülü kapı zili servisi - Başakşehir netelsan servis - Beşiktaş nade kapı zili servisi - audio sesli diafon bağlantı şeması - Gaziosmanpaşa nade kapı zili servisi - Ataşehir audio kapı zili servisi - Ataşehir Apartman kameralı diafon -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic Eko Siyah-Beyaz
Basic Eko Siyah-Beyaz

3 kademeli zil sesi ayarı. 4″ siyah/beyaz ekran boyutu. Güvenlik ile görüş..

ET Telefon Villa Kit
ET Telefon Villa Kit

1’li, 2’li, 3’lü ve 4’lü seçenekleriyle. 4 adet paralel şube bağlayabilme. ..

KGK 150
KGK 150

1 giriş, 4 çıkışı vardır. 1 yönetici + 49 kullanıcı şifresi belirleyebilme...

ARA
ARA