Şişli audio diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Şişli audio diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Fatih Apartman kameralı diafon - Maltepe Apartman kameralı diafon - Ümraniye audio kapı zili servisi - Arnavutköy diafon servisi - ikitelli kameralı diafon tamir - Bayrampaşa apartman görüntülü diafon servisi - Beylikdüzü audio kapı zili servisi - Arnavutköy Apartman kameralı diafon - Adalar Apartman kameralı diafon - Kartal kameralı diafon tamir - Pendik diafonlu kapı zili servis - Kadıköy kameralı diafon servisi - Maltepe Apartman görüntülü diafon fiyatları - Maltepe audio görüntülü diafon - Güngören nade diafon servisi - ikitelli nade servis - Yenibosna Apartman görüntülü diafon - Küçükçekmece görüntülü kapı zili servisi - Bahçelievler Apartman görüntülü diafon fiyatları - görüntülü diafon sistemleri bağlantı şeması -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic Villa Kit Çevirme Aparatı
Basic Villa Kit Çevirme Aparatı

Zil paneline 45 derece açı verir. Apartman girişlerinde kolaylık sağlar. I..

GDM 4,3″ Style Touch
GDM 4,3″ Style Touch

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

Basic Eko Renkli
Basic Eko Renkli

3 kademeli zil sesi ayarı. 3,5″ renkli ekran boyutu. Güvenlik ile görüşme...

Konsept Butonlu Panel
Konsept Butonlu Panel

Arkası kapalı. Fotoselli. Tek sıra butonlu.

ARA
ARA