Şişli netelsan diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Şişli netelsan diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Çekmeköy Apartman kameralı diafon - kameralı zil sistemi - Ataşehir netelsan diafon servisi - nade görüntülü diafon - Gaziosmanpaşa diafonlu kapı zili servis - Ataşehir nade kapı zili servisi - Sancaktepe kameralı diafon tamir - Şişli görüntülü diafon - Başakşehir audio zil servisi - Tuzla nade diafon servisi - Sultanbeyli Apartman görüntülü diafon fiyatları - Avcılar apartman görüntülü diafon servisi - Ümraniye görüntülü kapı zili servisi - Büyükçekmece Apartman görüntülü diafon fiyatları - Gaziosmanpaşa kameralı diafon servisi - Kartal netelsan kapı zili servisi - Beylikdüzü diafon servisi - Büyükçekmece diafon servisi - Fatih apartman görüntülü diafon servisi - Beylikdüzü nade kapı zili servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic Kameralı Dijital Karma Panel
Basic Kameralı Dijital Karma Panel

Arkası kapanmaya uygun. Tuş takımı ile şifreli kapı açma. Renkli kameralı...

1 Buton Kameralı Beyaz Zil Paneli
1 Buton Kameralı Beyaz Zil Paneli

Ürün Özellikleri

Bir Daireli Bus Plus Sistemi Ku..

Konsept Butonlu Panel
Konsept Butonlu Panel

Arkası kapalı. Fotoselli. Tek sıra butonlu.

7″ Dokunmatik Ekranlı IP Zil Paneli (Dokunmatik Ekranlı)
7″ Dokunmatik Ekranlı IP Zil Paneli (Dokunmatik Ekranlı)

Ürün Özellikleri

7” TFT Kapasitif Dokunmat..

ARA
ARA