Şişli nade diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Şişli nade diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Büyükçekmece kameralı kapı zili servis - audio kapı zili şifre değiştirme - Tuzla netelsan diafon servisi - Sancaktepe nade diafon servisi - Topkapı görüntülü kapı zili servisi - Avcılar görüntülü diafon tamiri - Küçükçekmece Apartman görüntülü diafon - mas diafon fiyat listesi - audıo görüntülü diafon şeması - Bakırköy kameralı kapı zili servis - Başakşehir apartman görüntülü diafon servisi - Üsküdar kameralı kapı zili servis - Şişli apartman görüntülü diafon servisi - Kağıthane audio diafon servisi - Ümraniye Apartman görüntülü diafon fiyatları - Küçükçekmece Apartman görüntülü diafon fiyatları - Yenibosna netelsan diafon servisi - Şile Apartman görüntülü diafon - Adalar Apartman kameralı diafon - Sultangazi Apartman kameralı diafon -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Panel City
Panel City

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Basic ET 300
Basic ET 300

Gizliliksiz. Kapı ile konuşma. Kapıcı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma...

Konsept Panel Altlık
Konsept Panel Altlık

Takıldığı her binaya değer katar. Sıva altı montaj yapmanın zor olduğu yüze..

Basic Çevirme Aparatı
Basic Çevirme Aparatı

Zil paneline 45 derece açı verir. Apartman girişlerinde kolaylık sağlar. I..

ARA
ARA