Şişli nade diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Şişli nade diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Sancaktepe görüntülü diafon - Beyoğlu nade kapı zili servisi - Esenyurt audio diafon servisi - Çekmeköy görüntülü diafon tamiri - Beykoz apartman görüntülü diafon servisi - Tuzla kameralı diafon tamir - Esenler Apartman görüntülü diafon fiyatları - audio görüntülü kapı zili - Beşiktaş kameralı kapı zili servis - Başakşehir kameralı diafon servisi - Maltepe görüntülü diafon sistemleri - Büyükçekmece kameralı kapı zili servis - villa tipi görüntülü diafon fiyatları - görüntülü interkom sistemleri - Kağıthane diafon servisi - Sultangazi Apartman kameralı diafon - Yenibosna apartman görüntülü diafon servisi - audio konuşma cihazı bağlantı şeması - Sultanbeyli nade servis - Küçükçekmece nade diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic ET 300
Basic ET 300

Gizliliksiz. Kapı ile konuşma. Kapıcı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma...

Konsept Butonlu Panel
Konsept Butonlu Panel

Arkası kapalı. Fotoselli. Tek sıra butonlu.

Konsept SA Diafon
Konsept SA Diafon

Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıcı ile konuşma. ..

Konsept Kameralı Dijital Panel
Konsept Kameralı Dijital Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Arkası kapalı. LCD ekranda gerçek isim..

ARA
ARA