Avcılar kameralı diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Avcılar kameralı diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Beyoğlu diafon servisi - Sultangazi audio diafon servisi - Sancaktepe diafonlu kapı zili servis - Esenler Apartman görüntülü diafon - Pendik görüntülü kapı zili servisi - Maltepe Apartman görüntülü diafon fiyatları - Şişli görüntülü diafon tamiri - Silivri kameralı diafon tamir - Topkapı netelsan kapı zili servisi - Maltepe diafonlu kapı zili servis - Gaziosmanpaşa Apartman görüntülü diafon fiyatları - Ataşehir görüntülü kapı zili servisi - görüntülü diafon sistemleri bağlantı şeması - Yenibosna Apartman görüntülü diafon fiyatları - Eyüp apartman görüntülü diafon servisi - Eyüp netelsan diafon servisi - Avcılar audio diafon servisi - Avcılar kameralı diafon tamir - Esenler kameralı diafon tamir - Kağıthane kameralı kapı zili servis -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Konsept Panel Altlık
Konsept Panel Altlık

Takıldığı her binaya değer katar. Sıva altı montaj yapmanın zor olduğu yüze..

Basic Eko Renkli
Basic Eko Renkli

3 kademeli zil sesi ayarı. 3,5″ renkli ekran boyutu. Güvenlik ile görüşme...

ET Telefon Villa Kit
ET Telefon Villa Kit

1’li, 2’li, 3’lü ve 4’lü seçenekleriyle. 4 adet paralel şube bağlayabilme. ..

Basic Eko Siyah-Beyaz
Basic Eko Siyah-Beyaz

3 kademeli zil sesi ayarı. 4″ siyah/beyaz ekran boyutu. Güvenlik ile görüş..

ARA
ARA