Şişli netelsan diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Şişli netelsan diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Güngören nade servis - Arnavutköy görüntülü kapı zili servisi - Sultangazi görüntülü kapı zili servisi - Yenibosna nade servis - Üsküdar kameralı diafon tamir - Çatalca görüntülü kapı zili servisi - Çatalca kameralı kapı zili servis - Fatih nade diafon servisi - Bağcılar görüntülü kapı zili servisi - Yenibosna diafon servisi - Başakşehir audio kapı zili servisi - ikitelli görüntülü kapı zili servisi - Çekmeköy kameralı diafon tamir - Arnavutköy netelsan servis - Küçükçekmece audio zil servisi - Sancaktepe Apartman görüntülü diafon fiyatları - Kağıthane diafonlu kapı zili servis - commax görüntülü diafon fiyatları - Avcılar Apartman kameralı diafon - Şile audio diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

3.5″ Görüntülü Telefon Bus Plus
3.5″ Görüntülü Telefon Bus Plus

Ürün Özellikleri

3.5” Renkli TFT Ekran

Audio Basic Kameralı Dijital Panel
Audio Basic Kameralı Dijital Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. LCD ekranda ger&cce..

Basic Butonlu Panel
Basic Butonlu Panel

Arkası kapanmaya uygun. Tamamı çift sıra butonlu. Fotoselli / fotoselsiz. ..

ARA
ARA