Şişli kameralı diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Şişli kameralı diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Çekmeköy kameralı diafon tamir - Beylikdüzü diafonlu kapı zili servis - görüntülü diafon sistemleri bağlantı şeması - Bayrampaşa kameralı diafon servisi - Silivri audio servis - Güngören kameralı diafon tamir - Bahçelievler kameralı kapı zili servis - Maltepe Apartman kameralı diafon - Silivri audio kapı zili servisi - Beyoğlu netelsan servis - Sarıyer kameralı diafon tamir - Yenibosna diafonlu kapı zili servis - Kadıköy apartman görüntülü diafon servisi - Kadıköy nade diafon servisi - Beyoğlu netelsan kapı zili servisi - Çatalca nade servis - Yenibosna görüntülü diafon - Avcılar netelsan diafon servisi - Bağcılar Apartman görüntülü diafon - Beylikdüzü netelsan kapı zili servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Konsept Dijital DT Tuş Takımlı
Konsept Dijital DT Tuş Takımlı

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile konuşma. Kapı ile konuşma. Kapı o..

Konsept FNK 311
Konsept FNK 311

3 kademeli flaş LED ayarı. 3 kademeli zil sesi ayarı. Flaş ledli ilk diafo..

ARA
ARA