Şişli audio zil servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Şişli audio zil servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Kartal nade kapı zili servisi - Beyoğlu audio diafon servisi - Beyoğlu görüntülü kapı zili servisi - Güngören audio kapı zili servisi - Ataşehir apartman görüntülü diafon servisi - Maltepe netelsan servis - Eyüp audio kapı zili servisi - Silivri görüntülü diafon - görüntülü kapı sistemleri fiyatları - Güngören görüntülü kapı zili servisi - Üsküdar Apartman görüntülü diafon fiyatları - Maltepe Apartman görüntülü diafon - görüntülü zil sistemi fiyatları - Tuzla netelsan diafon servisi - audio görüntülü konuşma sistemleri - Büyükçekmece görüntülü diafon tamiri - Kartal audio görüntülü diafon - Bağcılar Apartman görüntülü diafon fiyatları - Bayrampaşa kameralı diafon servisi - audio diafon fiyat -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic ET 300
Basic ET 300

Gizliliksiz. Kapı ile konuşma. Kapıcı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma...

Panel City
Panel City

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ET Telefon Villa Kit
ET Telefon Villa Kit

1’li, 2’li, 3’lü ve 4’lü seçenekleriyle. 4 adet paralel şube bağlayabilme. ..

Konsept Lüx Kameralı Dijital Panel
Konsept Lüx Kameralı Dijital Panel

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ARA
ARA