Tuzla diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Tuzla diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Kadıköy apartman görüntülü diafon servisi - Üsküdar nade kapı zili servisi - Esenyurt görüntülü kapı zili servisi - Ataşehir audio görüntülü diafon - Topkapı netelsan kapı zili servisi - Üsküdar kameralı diafon tamir - Esenyurt netelsan diafon servisi - Fatih kameralı diafon tamir - Beyoğlu Apartman kameralı diafon - Sarıyer nade kapı zili servisi - Bağcılar apartman görüntülü diafon servisi - Kartal netelsan kapı zili servisi - Kağıthane apartman görüntülü diafon servisi - görüntülü diafon markaları - Şile Apartman görüntülü diafon fiyatları - audio konuşma cihazı bağlantı şeması - Sarıyer kameralı diafon servisi - Beşiktaş Apartman görüntülü diafon fiyatları - ikitelli nade servis - Esenler Apartman kameralı diafon -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

7″ Style Dokunmatik Buton
7″ Style Dokunmatik Buton

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

Basic Eko Siyah-Beyaz
Basic Eko Siyah-Beyaz

3 kademeli zil sesi ayarı. 4″ siyah/beyaz ekran boyutu. Güvenlik ile görüş..

Basic Eko Renkli TT
Basic Eko Renkli TT

3 kademeli zil sesi ayarı. 3,5″ renkli ekran boyutu. Güvenlik ile görüşme...

ARA
ARA