Tuzla netelsan diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Tuzla netelsan diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

audio diafon fiyat - Çekmeköy netelsan kapı zili servisi - Sultangazi kameralı diafon servisi - Beykoz audio zil servisi - Beylikdüzü görüntülü kapı zili servisi - Ataşehir netelsan servis - Yenibosna Apartman görüntülü diafon fiyatları - Yenibosna görüntülü diafon tamiri - Sarıyer netelsan servis - Yenibosna Apartman kameralı diafon - Beşiktaş diafonlu kapı zili servis - Bayrampaşa görüntülü kapı zili servisi - Yenibosna Apartman görüntülü diafon - Zeytinburnu Apartman görüntülü diafon - Silivri apartman görüntülü diafon servisi - Bakırköy netelsan servis - kablosuz görüntülü diafon sistemleri - Beykoz görüntülü diafon tamiri - Üsküdar netelsan diafon servisi - Ümraniye diafonlu kapı zili servis -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

7″ Style Dokunmatik Buton
7″ Style Dokunmatik Buton

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

Basic KD
Basic KD

Kapıcılı veya kapıcısız seçenekleriyle. Türkiye’nin en ekonomik ses ayarlı ..

KGP 200
KGP 200

999 kullanıcı. Kaybolmuş kartı hafızadan silebilme. Kolay kullanıcı tanıml..

Basic Kit Zil Panel Altlık
Basic Kit Zil Panel Altlık

Takıldığı her binaya değer katar. Sıva altı montaj yapmanın zor olduğu yüze..

ARA
ARA