Tuzla audio kapı zili servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Tuzla audio kapı zili servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Ataşehir kameralı kapı zili servis - Beylikdüzü netelsan kapı zili servisi - Maltepe Apartman görüntülü diafon fiyatları - Güngören netelsan kapı zili servisi - Şile audio kapı zili servisi - Topkapı netelsan diafon servisi - audio zil sistemleri - Avcılar nade diafon servisi - Ümraniye görüntülü diafon - mas görüntülü diafon - Beşiktaş görüntülü diafon sistemleri - Fatih Apartman görüntülü diafon fiyatları - Esenyurt diafonlu kapı zili servis - Adalar diafonlu kapı zili servis - Kağıthane Apartman görüntülü diafon fiyatları - Pendik audio diafon servisi - görüntülü konuşma sistemleri - Çekmeköy nade kapı zili servisi - Çatalca apartman görüntülü diafon servisi - Topkapı Apartman görüntülü diafon fiyatları -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

1 Buton Kameralı Beyaz Zil Paneli
1 Buton Kameralı Beyaz Zil Paneli

Ürün Özellikleri

Bir Daireli Bus Plus Sistemi Ku..

Konsept Lüx Kameralı Dijital Panel
Konsept Lüx Kameralı Dijital Panel

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Audio Gdm 4,3″ Modern Görüntülü Diafon
Audio Gdm 4,3″ Modern Görüntülü Diafon

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile görüşme. Güve..

ARA
ARA